Emlakçıyla başı dertte!

03/08/2016
Emlakçıyla başı dertte! Haberi | www.habergunce.com Formula-1 dünya şampiyonu Lewis Hamilton'ın başı ünlü bir emlak kralı ile dertte. İtalyan emlakçı, eski sevgilisiyle yaşamak için sipariş verdiği projeyi iptal eden Hamilton'a 4.6 milyon Dolar’lık tazminat davası açtı.

Hamilton'ın eski ilişkisi hayatını etkilemeyi sürdürüyor.

Uzun yıllar bir arada olduğu şarkıcı sevgilisi Nicole Scherzinger ile geçen yıl ayrılan Lewis Hamilton buna karşın tüm sıkıntılarından kurtulamadı.

3 kez dünya şampiyonu pilotun bu kez de başı emlak kralı ile derde girdi. İtalyan emlakçı Bernardo Bertucci, dünya şampiyonu pilota 4.6 milyon Dolar’lık bir dava açtı.

Hamilton babasının doğum yeri olan Grenada'da Scherzinger ile birlikte yaşamak için yapılmak içinde spor salonu, iskele, park bulunan bir villa siparişi vermişti. Ancak Hamilton, Nicole Scherzinger'den ayrılınca projeyi iptal oldu ve Bertucci Britanyalıya dava açtı.

Hamilton Grenada'daki açılan davayı kazansa da emlak kralı kararı üst mahkemeye taşıma kararı aldı  Bertucci "Yasal süreci başlatmak istemezdim, ama böyle kişiselleştirilmiş bir evi satmak kolay değil" şeklinde konuştu.

"Ona güvenmiştim" diyen Bertucci, "Villanın henüz yarısı bitmişken bir gün Lewis'den bir e-mail aldım. Yazıda projeye devam edilmeyeceği belirtiliyordu açıkçası şok oldum. Eminim o da hatalı davrandığını biliyordur" dedi.

 Yorum yazabilmek için lütfen giriş yapınız.Üye değilseniz üye olun!

Çok Okunanlar
Son Yorumlar

ANKET

Kurumsal Yazılım Müzik Dinle Haber Spor Web Tasarım